13:35 - Marijampolės autobusų stotis
13:40 - Patašinė
13:50 - Igliškėliai
13:58 - Igliauka
14:06 - Naujoji Ūta
14:11 - Vartai
14:25 - Prienų autobusų stotis
07:35 - Marijampolės autobusų stotis
07:39 - Patašinė
07:46 - Igliškėliai
07:53 - Igliauka
08:01 - Naujoji Ūta
08:08 - Vartai
08:25 - Prienų autobusų stotis
16:25 - Marijampolės autobusų stotis
16:29 - Patašinė
16:36 - Igliškėliai
16:43 - Igliauka
16:51 - Naujoji Ūta
16:58 - Vartai
17:20 - Prienų autobusų stotis