12:25 - Marijampolės autobusų stotis
12:29 - J. Dailidės g.
12:36 - Gižų pieninė
12:41 - Antupiai
12:55 - Vilkaviškio autobusų stotis
13:02 - Pervaža
13:07 - Klausučiai
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė
13:55 - Antupiai
14:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
14:15 - Pervaža
14:19 - Klausučiai