06:30 - Marijampolės autobusų stotis
06:34 - J. Dailidės g.
06:40 - Gižų pieninė
12:25 - Marijampolės autobusų stotis
12:29 - J. Dailidės g.
12:36 - Gižų pieninė
13:40 - Marijampolės autobusų stotis
13:41 - J. Dailidės g.
13:50 - Gižų pieninė