07:20 Marijampolės autobusų stotis,
08:13 Europos pr.,
08:30 Kauno autobusų stotis,
08:39 Kalniečių poliklinika,
08:51 Kauno oro uostas,
09:11 Centras,
09:15 Jonavos autobusų stotis,
09:26 Markutiškiai,
09:33 Pageležiai,
09:41 Dainavos kryžkelė,
09:51 Kauno,
10:00 Ukmergės autobusų stotis,
10:08 Vidiškiai,
10:11 Šventupė,
10:14 Radiškis,
10:21 Staškūniškis,
10:24 Moliakalnis,
10:27 Kurklių I kaimas,
10:36 Biržinė,
10:41 Diktarai,
10:45 Leliūnai,
10:51 Antalgė,
11:10 Utenos autobusų stotis,
11:17 Kovynė,
11:20 Suoleliai,
11:26 Kuktiškės,
11:34 Saldutiškio sankr.,
11:39 Šiškinai,
11:44 Linkmenys,
11:49 Grikepelė,
11:57 Kaltanėnai,
12:08 Palūšė,
12:15 Ignalinos autobusų stotis,