14:45 - Marijampolės autobusų stotis
15:07 - Kalvarijos stotis
15:11 - Jusevičiai
15:14 - Nemunaičiai
15:17 - Mindaugai
15:21 - Be pavadinimo
15:27 - Šeštokai
15:32 - Pėdiškiai
15:37 - Krosna
15:42 - Giluičiai
15:49 - Simnas
15:52 - Margalaukis
15:59 - Santaika
16:07 - Luksnėnai
16:25 - Alytaus autobusų stotis
07:35 - Marijampolės autobusų stotis
07:46 - Netičkampis
07:50 - Liudvinavo kl.
07:55 - Bukta
07:58 - Želsva
08:00 - Paželsviai
08:03 - Ramanavas
08:05 - Vartai
08:09 - Krosna
08:12 - Grabauka
08:15 - Giluičiai
08:21 - Simnas
08:24 - Margalaukis
08:26 - Angininkai
08:28 - Peršėkininkai
08:31 - Santaika
08:35 - Balkūnai
08:40 - Luksnėnai
08:55 - Alytaus autobusų stotis