09:47 - Mardosai
09:50 - Nausodis
10:00 - Plungės autobusų stotis
10:07 - Staneliai
10:13 - Grumbliai
10:20 - Irkiniai
10:26 - Vigantiškiai
18:07 - Mardosai
18:10 - Nausodis
18:20 - Plungės autobusų stotis
18:27 - Staneliai
18:33 - Grumbliai
18:40 - Irkiniai
18:46 - Vigantiškiai