07:24 - Mardosai
07:28 - Stonaičiai
07:32 - Nausodis
07:36 - Ligoninė
07:38 - Ryto pagrindinė mokykla
07:39 - Paprūdžio
07:40 - Plungės autobusų stotis
14:29 - Mardosai
14:32 - Nausodis
14:36 - Ligoninė
14:38 - Ryto pagrindinė mokykla
14:39 - Paprūdžio
14:40 - Plungės autobusų stotis
08:45 - Mardosai
08:48 - Nausodis
08:52 - Ligoninė
08:58 - Ryto pagrindinė mokykla
08:59 - Paprūdžio
09:00 - Plungės autobusų stotis
18:55 - Mardosai
18:58 - Nausodis
19:02 - Ligoninė
19:08 - Ryto pagrindinė mokykla
19:09 - Paprūdžio
19:10 - Plungės autobusų stotis
16:40 - Mardosai
16:42 - Nausodis
16:45 - Ligoninė
16:48 - Ryto pagrindinė mokykla
16:49 - Paprūdžio
16:50 - Plungės autobusų stotis