Kryptis Mažeikiai-Pievenai-Mažeikiai.

P·A·T·K·P·Š

06:40 Mažeikių autobusų stotis,

08:15 Mažeikių autobusų stotis,

06:42 Žemaitijos,

06:44 Miškų ūkis,

06:51 Tirkšlių priemiestis,

07:52 Tirkšlių priemiestis,

06:55 Tirkšlių paviljonas,

07:50 Tirkšlių paviljonas,

07:02 Plienakiai,

07:06 Medžlingė,

07:08 Miško stotelė,

07:11 Gauryliai,

07:14 Muziejus,

07:18 Pievėnai,

07:24 Pušelė,

07:28 Pievėnų kryžkelė,

07:32 Balėnos,

07:34 Korėjus,

07:38 Bružai,

07:43 Spurganai II,

07:58 Pavenčių gatvė,

08:00 Profesinė mokykla,

08:03 Sodų gatvė,

08:05 Draugystės gatvė,

08:08 Prekybos centras IKI,

08:10 Daukšos,