08:50 - Luksnėnai
08:54 - Likiškėliai
08:56 - SB Dainava
08:57 - Vidzgiris
09:03 - Alytaus autobusų stotis
18:55 - Luksnėnai
18:57 - Likiškėliai
18:59 - SB Dainava
19:00 - Vidzgiris
19:05 - Alytaus autobusų stotis
13:44 - Luksnėnai
13:46 - Likiškėliai
13:49 - SB Dainava
13:50 - Vidzgiris
13:52 - Sūkurio g.
13:55 - Alytaus autobusų stotis
07:25 - Luksnėnai
07:27 - Likiškėliai
07:29 - SB Dainava
07:31 - Vidzgiris
07:35 - Santaikos g.
07:40 - Sodra
07:45 - Poliklinika
07:50 - Alytaus autobusų stotis
16:07 - Luksnėnai
16:25 - Alytaus autobusų stotis
08:40 - Luksnėnai
08:55 - Alytaus autobusų stotis