06:35 Lazdijų autobusų stotis,
06:38 Papečiai I,
06:42 Papečiai II,
06:45 Verstaminai,
06:49 Roliai,
06:52 Gudeliškė,
06:55 Smalininkai,
06:58 Krosna,
07:02 Vartai,
07:03 Ramanavas,
15:45 Lazdijų autobusų stotis,
15:51 Papečiai I,
15:54 Papečiai II,
15:58 Verstaminai,
16:02 Roliai,
16:05 Gudeliškė,
16:09 Smalininkai,
16:12 Krosna,
16:14 Vartai,
16:16 Ramanavas,