12:21 - Labardžiai
12:33 - Laukuva
12:40 - Ąžuolija
12:45 - Kaltinėnai
12:49 - Gineikiai
12:52 - Tūjainiai
12:55 - Košiai
12:58 - Vaidatoniai
13:05 - Kryžkalnio autobusų stotis
13:12 - Nemakščiai
13:17 - Virgainiai
13:22 - Viduklės girininkija
13:27 - Sujainiai
13:45 - Raseinių autobusų stotis
13:55 - Girkalnis
14:02 - Verėduva
14:10 - Ariogala
14:17 - Lesčiai
14:27 - Cinkiškiai
14:33 - Babtai
09:32 - Labardžiai
09:45 - Laukuva
09:53 - Ąžuolija
09:58 - Kaltinėnai
10:02 - Gineikiai
10:05 - Tūjainiai
10:08 - Košiai
10:12 - Vaidatoniai
10:30 - Kryžkalnio autobusų stotis
10:40 - Nemakščiai
10:48 - Viduklės girininkija
11:10 - Raseinių autobusų stotis
11:35 - Ariogala
11:53 - Cinkiškiai
11:59 - Babtai