11:55 - Kybartų pagrindinė mokykla
12:01 - Virbalis
12:08 - Alvitas
12:20 - Vilkaviškio autobusų stotis
12:30 - Antupiai
12:35 - Gižų kryžkelė
12:44 - J. Dailidės g.
12:50 - Marijampolės autobusų stotis
13:30 - Garliava
13:38 - Europos pr.
13:45 - Kauno autobusų stotis
18:45 - Kybartų pagrindinė mokykla
18:51 - Virbalis
18:58 - Alvitas
19:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
19:20 - Antupiai
19:25 - Gižų kryžkelė
19:34 - J. Dailidės g.
19:40 - Marijampolės autobusų stotis
19:48 - Puskelniai
19:51 - Dženčialauka
19:56 - Sasnava
19:58 - Vinčai
20:00 - Seliama
20:04 - Ąžuolų būda
20:09 - Gudeliai
20:13 - Skriaudžiai
20:18 - Veiveriai
20:21 - Mauručiai
20:24 - Juragiai
20:27 - Mastaičiai II
20:30 - Garliava
20:38 - Europos pr.
20:45 - Kauno autobusų stotis
14:20 - Kybartų pagrindinė mokykla
14:28 - Virbalis
14:37 - Alvitas
14:50 - Vilkaviškio autobusų stotis
15:14 - J. Dailidės g.
15:20 - Marijampolės autobusų stotis
16:00 - Garliava
16:13 - Europos pr.
16:30 - Kauno autobusų stotis