11:55 - Kybartų pagrindinė mokykla
12:01 - Virbalis
12:08 - Alvitas
12:20 - Vilkaviškio autobusų stotis
12:30 - Antupiai
12:35 - Gižų kryžkelė
12:44 - J. Dailidės g.
18:45 - Kybartų pagrindinė mokykla
18:51 - Virbalis
18:58 - Alvitas
19:10 - Vilkaviškio autobusų stotis
19:20 - Antupiai
19:25 - Gižų kryžkelė
19:34 - J. Dailidės g.
14:20 - Kybartų pagrindinė mokykla
14:28 - Virbalis
14:37 - Alvitas
14:50 - Vilkaviškio autobusų stotis
15:14 - J. Dailidės g.