06:18 - Kužiai
06:23 - Turgus
06:45 - Šiaulių autobusų stotis
06:48 - Geležinkelio stotis
06:53 - Radviliškio g.
07:05 - Vaižganto g.
07:10 - Radviliškio autobusų stotis
07:26 - Šeduva
07:43 - Baisogala
07:51 - Skėmiai
07:56 - Gudžiūnai
08:04 - Mantviliškis
08:08 - Akademija
08:13 - Dotnuva
08:21 - Centras
08:30 - Kėdainių autobusų stotis
08:40 - Josvainiai