07:55 - Kušnieriūnai
08:00 - Pilveliai
08:03 - Lukniai
08:05 - Juodmiškis
08:08 - Bandeliškis
08:12 - Šeimyniškių sankr.
08:15 - Stadionas
08:20 - Utenos autobusų stotis
15:00 - Kušnieriūnai
15:05 - Pilveliai
15:08 - Lukniai
15:10 - Juodmiškis
15:13 - Bandeliškis
15:17 - Šeimyniškių sankr.
15:20 - Stadionas
15:25 - Utenos autobusų stotis
11:21 - Kušnieriūnai
11:26 - Vyžuonų m-la
11:27 - Vyžuonos
11:29 - Vyžuonų sankr.
11:33 - Švyturys
11:35 - Šiaudiniai
11:37 - Kaliekiai
11:42 - Vyžuonėliai
11:46 - Naujasodis
11:54 - Ligoninė
12:00 - Utenos autobusų stotis
18:26 - Kušnieriūnai
18:31 - Vyžuonų m-la
18:32 - Vyžuonos
18:34 - Vyžuonų sankr.
18:38 - Švyturys
18:40 - Šiaudiniai
18:42 - Kaliekiai
18:47 - Vyžuonėliai
18:51 - Naujasodis
18:59 - Ligoninė
19:05 - Utenos autobusų stotis
08:00 - Kušnieriūnai
08:05 - Vyžuonų m-la
08:06 - Vyžuonos
08:08 - Vyžuonų sankr.
08:12 - Švyturys
08:14 - Šiaudiniai
08:16 - Kaliekiai
08:21 - Vyžuonėliai
08:25 - Naujasodis
08:29 - Ligoninė
08:45 - Utenos autobusų stotis
17:00 - Kušnieriūnai
17:05 - Vyžuonų m-la
17:06 - Vyžuonos
17:08 - Vyžuonų sankr.
17:12 - Švyturys
17:14 - Šiaudiniai
17:16 - Kaliekiai
17:21 - Vyžuonėliai
17:25 - Naujasodis
17:29 - Ligoninė
17:45 - Utenos autobusų stotis
17:31 - Kušnieriūnai
17:37 - Pilveliai
17:39 - Lukniai
17:40 - Juodmiškis
17:41 - Bandeliškis
17:48 - Šeimyniškių sankr.
17:50 - Stadionas
17:55 - Utenos autobusų stotis
07:13 - Kušnieriūnai
07:17 - Pilveliai
07:20 - Lukniai
07:22 - Juodmiškis
07:24 - Bandeliškis
07:27 - Šeimyniškių sankr.
07:30 - Stadionas
07:35 - Utenos autobusų stotis