07:21 - Kutiškių k.
07:25 - Durpynas
07:26 - Vaižganto m-kla
07:28 - Centras
07:29 - Turgus
07:31 - Mažvydo g.
07:35 - Radviliškio autobusų stotis
14:29 - Kutiškių k.
14:31 - Durpynas
14:32 - Vaižganto m-kla
14:34 - Centras
14:35 - Radviliškio autobusų stotis
16:14 - Kutiškių k.
16:16 - Durpynas
16:17 - Vaižganto m-kla
16:19 - Centras
16:20 - Radviliškio autobusų stotis