09:20 - Kuršėnų autobusų stotis
09:38 - Turgus
10:00 - Šiaulių autobusų stotis
10:03 - Geležinkelio stotis
10:08 - Radviliškio g.
10:22 - Vaižganto g.
10:30 - Radviliškio autobusų stotis
10:48 - Šeduva
11:06 - Baisogala
11:13 - Skėmiai
11:18 - Gudžiūnai
11:25 - Mantviliškis
06:05 - Kuršėnų autobusų stotis
06:18 - Kužiai
06:23 - Turgus
06:45 - Šiaulių autobusų stotis
06:48 - Geležinkelio stotis
06:53 - Radviliškio g.
07:05 - Vaižganto g.
07:10 - Radviliškio autobusų stotis
07:26 - Šeduva
07:43 - Baisogala
07:51 - Skėmiai
07:56 - Gudžiūnai
08:04 - Mantviliškis
12:30 - Kuršėnų autobusų stotis
12:48 - Turgus
13:10 - Šiaulių autobusų stotis
13:13 - Geležinkelio stotis
13:18 - Radviliškio g.
13:32 - Vaižganto g.
13:40 - Radviliškio autobusų stotis
13:45 - Karčemos
13:56 - Šeduva
14:11 - Baisogala
14:19 - Skėmiai
14:24 - Gudžiūnai
14:32 - Mantviliškis
15:10 - Kuršėnų autobusų stotis
15:29 - Darbininkų
15:31 - Turgus
15:50 - Šiaulių autobusų stotis
15:52 - Geležinkelio stotis
15:59 - Radviliškio g.
16:12 - Vaižganto g.
16:20 - Radviliškio autobusų stotis
16:25 - Karčemos
16:36 - Šeduva
16:51 - Baisogala
16:55 - Girvalakiai
16:59 - Skėmiai
17:01 - Skamaičiai
17:04 - Gudžiūnai
17:12 - Mantviliškis