09:25 - Kuršėnų autobusų stotis
09:43 - Turgus
10:05 - Šiaulių autobusų stotis
10:10 - Centras
10:22 - Degučiai
10:45 - Pakruojo autobusų stotis
11:02 - Nakiškiai
11:07 - Joniškėlis
11:25 - Pasvalio autobusų stotis
11:38 - Kraštai