14:05 Kupiškio autobusų stotis,
14:14 Šepeta,
14:27 Jurkštai,
14:38 Aluotos,
14:45 Svėdasai,
14:58 Vyžuonų sankr.,
15:06 Naujasodis,
15:20 Utenos autobusų stotis,
15:40 Suginčiai,
16:00 Molėtų autobusų stotis,
16:07 Bebrusai,
16:12 Bijutiškis,
16:16 Smailiai,
16:24 Visalaukė,
16:28 Žemaitėliai,
16:49 Molėtų plentas,
16:54 Ateities,
17:01 Gedimino prospektas,
17:04 Žemaitės,
17:10 Vilniaus autobusų stotis,