15:45 Kupiškio autobusų stotis,
15:46 Gedimino g.,
15:48 Matulionio g.,
15:50 Zuntės g.,
15:52 Svideniai,
15:55 Akmenytės m- kla,
15:57 Akmenytė,
15:58 Mutkūnai,
16:00 Siauriai I,
16:01 Siauriai II,