09:00 - Kupiškio autobusų stotis
09:06 - Byčiai
09:11 - Noriūnai
09:15 - Noriūnai MSV
09:19 - Karaliūnai
09:22 - Paulianka
09:25 - Skverbai
09:30 - Subačius glž. st.
09:33 - Akmeniai
09:36 - Tiltagaliai
09:40 - Breiviškiai
09:42 - Karsakiškis
09:45 - Pagėgala
18:00 - Kupiškio autobusų stotis
18:05 - Byčiai
18:09 - Noriūnai
18:12 - Noriūnai MSV
18:16 - Karaliūnai
18:19 - Paulianka
18:22 - Skverbai
18:26 - Subačius glž. st.
18:30 - Akmeniai
18:34 - Tiltagaliai
18:42 - Karsakiškis
18:45 - Pagėgala