09:00 - Kupiškio autobusų stotis
09:06 - Byčiai
09:11 - Noriūnai
09:15 - Noriūnai MSV
09:19 - Karaliūnai
09:22 - Paulianka
09:25 - Skverbai
09:30 - Subačius glž. st.
09:33 - Akmeniai
09:36 - Tiltagaliai
09:40 - Breiviškiai