06:10 - Kupiškio autobusų stotis
06:13 - Matulionio g.
06:15 - Zuntės g.
06:17 - Svideniai
06:20 - Akmenytės m- kla
06:22 - Akmenytė
06:25 - Mutkūnai
06:27 - Siauriai I
06:29 - Siauriai II
06:32 - Oniūnai
06:33 - Miliūnai II
06:37 - Miliūnai I
06:40 - Janiūnai
06:43 - Lukonys
06:46 - Beržytė
06:49 - Akmeniai
14:00 - Kupiškio autobusų stotis
14:03 - Matulionio g.
14:05 - Zuntės g.
14:07 - Svideniai
14:10 - Akmenytės m- kla
14:12 - Akmenytė
14:15 - Mutkūnai
14:17 - Siauriai I
14:19 - Siauriai II
14:22 - Oniūnai
14:23 - Miliūnai II
14:27 - Miliūnai I
14:30 - Janiūnai
14:33 - Lukonys
14:36 - Beržytė
14:39 - Akmeniai
09:00 - Kupiškio autobusų stotis
09:06 - Byčiai
09:11 - Noriūnai
09:15 - Noriūnai MSV
09:19 - Karaliūnai
09:22 - Paulianka
09:25 - Skverbai
09:30 - Subačius glž. st.
09:33 - Akmeniai
06:55 - Kupiškio autobusų stotis
06:56 - Gedimino g.
06:58 - Matulionio g.
06:59 - Zuntės g.
07:01 - Svideniai
07:05 - Mutkūnai
07:07 - Siauriai I
07:08 - Siauriai II
07:10 - Oniūnai
07:12 - Miliūnai II
07:13 - Miliūnai I
07:16 - Janiūnai
07:20 - Lukonys
07:22 - Beržytė
07:23 - Akmeniai
08:00 - Kupiškio autobusų stotis
08:01 - Gedimino g.
08:03 - Matulionio g.
08:05 - Zuntės g.
08:07 - Svideniai
08:11 - Mutkūnai
08:13 - Siauriai I
08:14 - Siauriai II
08:17 - Oniūnai
08:20 - Miliūnai II
08:21 - Miliūnai I
08:23 - Janiūnai
08:26 - Lukonys
08:28 - Beržytė
08:30 - Akmeniai
14:00 - Kupiškio autobusų stotis
14:01 - Gedimino g.
14:03 - Matulionio g.
14:05 - Zuntės g.
14:07 - Svideniai
14:10 - Mutkūnai
14:13 - Siauriai I
14:14 - Siauriai II
14:17 - Oniūnai
14:20 - Miliūnai II
14:21 - Miliūnai I
14:23 - Janiūnai
14:26 - Lukonys
14:28 - Beržytė
14:30 - Akmeniai
14:15 - Kupiškio autobusų stotis
14:16 - Gedimino g.
14:18 - Matulionio g.
14:20 - Zuntės g.
14:22 - Svideniai
14:25 - Mutkūnai
14:27 - Siauriai I
14:29 - Siauriai II
14:32 - Oniūnai
14:34 - Miliūnai II
14:35 - Miliūnai I
14:37 - Janiūnai
14:40 - Lukonys
14:44 - Beržytė
14:47 - Akmeniai
06:30 - Kupiškio autobusų stotis
06:34 - Byčiai
06:36 - Puponys I
06:38 - Puponys II
06:42 - Akmeniai
13:00 - Kupiškio autobusų stotis
13:01 - P. Matulionio m-la
13:03 - Byčių kontora
13:05 - Byčiai
13:06 - Puponys I
13:08 - Puponys II
13:12 - Akmeniai
18:00 - Kupiškio autobusų stotis
18:05 - Byčiai
18:09 - Noriūnai
18:12 - Noriūnai MSV
18:16 - Karaliūnai
18:19 - Paulianka
18:22 - Skverbai
18:26 - Subačius glž. st.
18:30 - Akmeniai