07:10 - Kuolakasiai
07:13 - Miežonys
07:15 - Mackonys
07:17 - Pagaluonė
07:19 - Stanuliškiai
07:22 - Daujotiškės
07:26 - Bebrusai
07:29 - Kirneilė
07:32 - Gojus
07:34 - Molėtai
07:36 - Ligoninė
07:38 - Molėtų autobusų stotis
16:00 - Kuolakasiai
16:03 - Miežonys
16:05 - Mackonys
16:07 - Pagaluonė
16:09 - Stanuliškiai
16:12 - Daujotiškės
16:16 - Bebrusai
16:19 - Kirneilė
16:22 - Gojus
16:24 - Molėtai
16:26 - Ligoninė
16:28 - Molėtų autobusų stotis