08:30 - Klaipėdos autobusų stotis
08:55 - Gargždų autobusų stotis
09:00 - Vėžaičiai
09:13 - Endriejavas
09:25 - Rietavas
09:32 - Labardžiai
09:45 - Laukuva
09:53 - Ąžuolija