08:30 - Klaipėdos autobusų stotis
08:55 - Gargždų autobusų stotis
09:00 - Vėžaičiai
09:13 - Endriejavas
09:25 - Rietavas
09:32 - Labardžiai
09:45 - Laukuva
09:53 - Ąžuolija
09:58 - Kaltinėnai
10:02 - Gineikiai
10:05 - Tūjainiai
10:08 - Košiai
10:12 - Vaidatoniai
10:30 - Kryžkalnio autobusų stotis
10:40 - Nemakščiai
10:48 - Viduklės girininkija
05:40 - Klaipėdos autobusų stotis
05:43 - Mokyklos st.
06:00 - Gargždų autobusų stotis
06:05 - Vėžaičiai
06:19 - Endriejavas
06:33 - Rietavas
06:53 - Laukuva
07:07 - Kaltinėnai
07:30 - Nemakščiai
07:40 - Viduklės girininkija