08:30 - Klaipėdos autobusų stotis
08:55 - Gargždų autobusų stotis
09:00 - Vėžaičiai
09:13 - Endriejavas
09:25 - Rietavas
09:32 - Labardžiai
09:45 - Laukuva
09:53 - Ąžuolija
09:58 - Kaltinėnai
10:02 - Gineikiai
10:05 - Tūjainiai
10:08 - Košiai
10:12 - Vaidatoniai
10:30 - Kryžkalnio autobusų stotis
10:40 - Nemakščiai
10:48 - Viduklės girininkija
11:10 - Raseinių autobusų stotis
11:35 - Ariogala
11:53 - Cinkiškiai
11:59 - Babtai
12:11 - Devintas fortas
12:14 - Šilainių poliklinika
12:20 - Kauno pilis
12:50 - Kauno autobusų stotis
13:17 - Išlaužas
13:35 - Prienų autobusų stotis
13:50 - Balbieriškis
13:51 - Balbieriškis
13:59 - Sabališkės
14:20 - Alytaus autobusų stotis
14:30 - Daugų g.
14:42 - Meškasalis
14:45 - Ilgininkai
14:50 - Masališkės
14:55 - Merkinės kryžkelė
15:06 - Randamonys
15:15 - Ratnyčia
17:00 - Klaipėdos autobusų stotis
19:25 - Šilainių poliklinika
19:30 - Kauno pilis
19:45 - Kauno autobusų stotis
20:55 - Alytaus autobusų stotis
21:02 - Daugų g.
21:25 - Merkinės kryžkelė
21:45 - Ratnyčia
17:00 - Klaipėdos autobusų stotis
19:25 - Šilainių poliklinika
19:30 - Kauno pilis
19:45 - Kauno autobusų stotis
20:55 - Alytaus autobusų stotis
21:02 - Daugų g.
21:25 - Merkinės kryžkelė
21:43 - Ratnyčia