06:40 Klaipėdos autobusų stotis,
07:05 Palangos autobusų stotis,
07:20 Kretingos autobusų stotis,
07:36 Kartena,
07:46 Aleksandravas,
07:50 Palūkščiai,
08:05 Plungės autobusų stotis,
08:13 Staneliai,
08:40 Telšių autobusų stotis,
09:03 Tryškių kelias,
09:07 Vadeikiai,
09:11 Raudėnai,
09:25 Kuršėnų autobusų stotis,
09:43 Turgus,
10:05 Šiaulių autobusų stotis,
10:10 Centras,
10:22 Degučiai,
10:45 Pakruojo autobusų stotis,
11:02 Nakiškiai,
11:07 Joniškėlis,
11:25 Pasvalio autobusų stotis,
11:38 Kraštai,
11:44 Kirdonys,
11:47 Pabiržė,
11:50 Kęstučio,
11:52 Centras,
12:05 Biržų autobusų stotis,