10:40 Kelmės autobusų stotis,
10:45 Kuro kontora,
10:49 Maneikiai,
10:53 Mokinių s.v.,
10:55 Maironiai,
11:00 Dubysos kalnas,
11:05 Pavydai,
11:10 Tytuvėnų g,
12:00 Tytuvėnai,
12:05 Tytuvėnėliai,
12:11 Gudeliai,
12:16 Mockaičiai,
12:21 Mokinių s.v.,
12:23 Kiaunoriai,
12:30 Galminaičiai,
12:38 Pašiaušė,