06:10 Kelmės autobusų stotis,
06:15 Kuro kontora,
06:19 Maneikiai,
06:23 Mokinių s.v.,
06:27 Maironiai,
06:33 Dubysos kalnas,
06:36 Pavydai,
06:39 Tytuvėnų g,
06:44 Tytuvėnai,
07:00 Mokinių s.v.,
07:03 Budraičiai,
09:15 Kelmės autobusų stotis,
09:20 Kuro kontora,
09:24 Maneikiai,
09:28 Mokinių s.v.,
09:30 Maironiai,
09:36 Dubysos kalnas,
09:40 Pavydai,
09:44 Tytuvėnų g,
09:49 Tytuvėnai,
09:56 Mokinių s.v.,
09:58 Budraičiai,
08:05 Kelmės autobusų stotis,
08:09 Kuro kontora,
08:13 Maneikiai,
08:17 Mokinių s.v.,
08:20 Maironiai,
08:25 Dubysos kalnas,
08:28 Pavydai,
08:31 Tytuvėnų g,
08:35 Tytuvėnai,
08:42 Mokinių s.v.,
08:44 Budraičiai,