11:55 Kauno autobusų stotis,
12:11 Biblioteka,
12:16 Ilgakiemis,
12:20 Linksmakalnis,
12:22 Išlaužas,
12:26 Pakumprys,
12:28 Pabališkiai,
12:30 Strielčiai,
12:40 Prienų autobusų stotis,
12:46 Aukščiausia eglė,
12:49 Valatkai,
12:52 Žydaviškis,
12:55 Balbieriškis,
13:00 Kižiai,
13:04 Kelmanonys,
13:06 Sabališkės,
13:08 Raudonikiai,
13:10 Rutka,
13:20 Alytaus autobusų stotis,
13:29 Daugų g.,
13:43 Skirnuva,
13:47 Alovės kr.,
13:52 Pocelonys,
13:57 Daugai,
14:00 Andriūnai,
14:04 Vėžionys,
14:07 Gudžiai,
14:10 Bobriškių sank.,
14:15 Glūkas I,
14:20 Senoji Varėna,
14:25 Varėnos autobusų stotis,
07:00 Balbieriškis,
07:05 Kižiai,
07:08 Kelmanonys,
07:20 Sabališkės,
07:22 Raudonikiai,
07:25 Rutka,
08:25 Alytaus autobusų stotis,
08:40 Daugų g.,
08:45 Skirnuva,
08:51 Alovės kr.,
08:58 Pocelonys,
09:03 Daugai,
09:08 Andriūnai,
09:10 Vėžionys,
09:13 Gudžiai,
09:20 Bobriškių sank.,
09:25 Glūkas I,
09:27 Senoji Varėna,
09:35 Varėnos autobusų stotis,
10:50 Kauno autobusų stotis,
11:10 Biblioteka,
11:16 Ilgakiemis,
11:20 Linksmakalnis,
11:23 Išlaužas,
11:28 Pakumprys,
11:31 Pabališkiai,
11:34 Strielčiai,
11:45 Prienų autobusų stotis,
11:52 Aukščiausia eglė,
11:55 Valatkai,
11:58 Žydaviškis,
12:01 Balbieriškis,
12:05 Kižiai,
12:08 Kelmanonys,
12:11 Sabališkės,
12:14 Raudonikiai,
12:16 Rutka,
12:30 Alytaus autobusų stotis,
12:39 Daugų g.,
12:45 Skirnuva,
12:49 Alovės kr.,
12:54 Pocelonys,
13:01 Daugai,
13:04 Andriūnai,
13:08 Vėžionys,
13:10 Gudžiai,
13:12 Bobriškių sank.,
13:17 Glūkas I,
13:22 Senoji Varėna,
13:30 Varėnos autobusų stotis,
15:15 Kauno autobusų stotis,
15:35 Biblioteka,
15:41 Ilgakiemis,
15:45 Linksmakalnis,
15:48 Išlaužas,
15:53 Pakumprys,
15:56 Pabališkiai,
15:59 Strielčiai,
16:10 Prienų autobusų stotis,
16:17 Aukščiausia eglė,
16:20 Valatkai,
16:23 Žydaviškis,
16:26 Balbieriškis,
16:30 Kižiai,
16:33 Kelmanonys,
16:36 Sabališkės,
16:39 Raudonikiai,
16:41 Rutka,
16:55 Alytaus autobusų stotis,
17:04 Daugų g.,
17:10 Skirnuva,
17:14 Alovės kr.,
17:19 Pocelonys,
17:26 Daugai,
17:29 Andriūnai,
17:33 Vėžionys,
17:35 Gudžiai,
17:37 Bobriškių sank.,
17:42 Glūkas I,
17:47 Senoji Varėna,
17:55 Varėnos autobusų stotis,