08:00 Kauno autobusų stotis,
08:10 Kalniečių poliklinika,
08:23 Kauno oro uostas,
08:42 Centras,
08:45 Jonavos autobusų stotis,
08:54 Markutiškiai,
09:02 Pageležiai,
09:11 Dainavos kryžkelė,
09:13 Laibiškiai,
09:19 Kauno,
09:30 Ukmergės autobusų stotis,
09:36 Mūšia,
09:38 Vidiškiai,
09:40 Šventupė,
09:45 Žemieji Svirnai,
09:49 Svirnai II,
09:55 Kavarskas,
09:59 Zaviesiškis,
10:15 Anykščių autobusų stotis,
10:30 Leliūnai,
10:35 Pauriškiai,
10:40 Svėdasai,
10:46 Savičiūnai 2,
10:48 Juodonys,
10:50 Kalviai,
10:56 Kamajai,
11:03 Skrebiškis I,
11:07 Sėlynė,
11:15 Rokiškio autobusų stotis,
12:00 Kauno autobusų stotis,
12:10 Kalniečių poliklinika,
12:23 Kauno oro uostas,
12:42 Centras,
12:45 Jonavos autobusų stotis,
12:54 Markutiškiai,
13:02 Pageležiai,
13:11 Dainavos kryžkelė,
13:13 Laibiškiai,
13:19 Kauno,
13:30 Ukmergės autobusų stotis,
13:36 Mūšia,
13:38 Vidiškiai,
13:40 Šventupė,
13:45 Žemieji Svirnai,
13:49 Svirnai II,
13:55 Kavarskas,
14:15 Anykščių autobusų stotis,
14:30 Leliūnai,
14:35 Pauriškiai,
14:40 Svėdasai,
14:46 Savičiūnai 2,
14:48 Juodonys,
14:50 Kalviai,
14:56 Kamajai,
15:03 Skrebiškis I,
15:07 Sėlynė,
15:15 Rokiškio autobusų stotis,
16:30 Kauno autobusų stotis,
16:40 Kalniečių poliklinika,
16:53 Kauno oro uostas,
17:12 Centras,
17:15 Jonavos autobusų stotis,
17:24 Markutiškiai,
17:32 Pageležiai,
17:41 Dainavos kryžkelė,
17:43 Laibiškiai,
17:49 Kauno,
18:00 Ukmergės autobusų stotis,
18:06 Mūšia,
18:08 Vidiškiai,
18:10 Šventupė,
18:15 Žemieji Svirnai,
18:19 Svirnai II,
18:25 Kavarskas,
18:45 Anykščių autobusų stotis,
19:00 Leliūnai,
19:05 Pauriškiai,
19:10 Svėdasai,
19:16 Savičiūnai 2,
19:18 Juodonys,
19:20 Kalviai,
19:26 Kamajai,
19:33 Skrebiškis I,
19:37 Sėlynė,
19:45 Rokiškio autobusų stotis,
15:00 Kauno autobusų stotis,
15:09 Kalniečių poliklinika,
15:23 Kauno oro uostas,
15:41 Centras,
15:45 Jonavos autobusų stotis,
15:51 Jadvygava,
15:56 Markutiškiai,
15:59 Ilgabradai,
16:02 Aklasis ežeras,
16:05 Pageležiai,
16:10 Bernotiškiai,
16:15 Dainavos kryžkelė,
16:17 Laibiškiai,
16:24 Kauno,
16:35 Ukmergės autobusų stotis,
16:40 Mūšia,
16:43 Vidiškiai,
16:46 Šventupė,
16:50 Žemieji Svirnai,
16:54 Svirnai II,
16:57 Staskūniškis,
17:00 Kavarskas,
17:03 Bebrūnai,
17:06 Zaviesiškis,
17:09 Vaivadiškiai,
17:12 Ažuožeriai,
17:25 Anykščių autobusų stotis,
17:31 Elmininkai,
17:34 Vosgėliai,
17:37 Čekonys,
17:40 Rašimai,
17:43 Leliūnai,
17:46 Mickūnai,
17:50 Pauriškiai,
17:55 Svėdasai,
18:00 Kraštai,
18:03 Savičiūnai 2,
18:06 Juodonys,
18:09 Kalviai,
18:12 Laukagaliai,
18:16 Kamajai,
18:23 Skrebiškis I,
18:27 Sėlynė,
18:35 Rokiškio autobusų stotis,
19:15 Kauno autobusų stotis,
19:24 Kalniečių poliklinika,
19:40 Kauno oro uostas,
19:56 Centras,
20:00 Jonavos autobusų stotis,
20:17 Pageležiai,
20:27 Dainavos kryžkelė,
20:36 Kauno,
20:45 Ukmergės autobusų stotis,
20:53 Vidiškiai,
20:55 Šventupė,
21:10 Kavarskas,
21:20 Ažuožeriai,
21:30 Anykščių autobusų stotis,
21:45 Leliūnai,
21:55 Svėdasai,
22:05 Kalviai,
22:11 Kamajai,
22:18 Skrebiškis I,
22:22 Sėlynė,
22:30 Rokiškio autobusų stotis,