13:30 Kauno autobusų stotis,
13:45 Šilainių poliklinika,
15:00 Kryžkalnio autobusų stotis,
16:10 Mokyklos,
16:15 Klaipėdos autobusų stotis,
16:10 Kauno autobusų stotis,
16:25 Šilainių poliklinika,
17:40 Kryžkalnio autobusų stotis,
18:50 Mokyklos,
19:05 Klaipėdos autobusų stotis,
17:30 Kauno autobusų stotis,
17:45 Šilainių poliklinika,
19:00 Kryžkalnio autobusų stotis,
20:10 Mokyklos,
20:25 Klaipėdos autobusų stotis,
06:35 Kauno autobusų stotis,
06:54 Raudondvaris,
07:05 Batniava,
07:12 Vilkija,
07:22 Seredžius,
07:29 Veliuona,
07:33 Graužėnai,
07:38 Raudonė,
07:40 Kybartai,
07:46 Vytėnai,
07:51 Skirsnemunė,
07:57 Rotuliai,
08:10 Jurbarko autobusų stotis,
08:22 Smalininkai,
08:35 Viešvilė,
08:46 Žukų kryžkelė,
08:55 Vilkyškiai,
09:03 Lumpėnai,
09:10 Mikytai,
09:15 Pagėgiai,
09:25 Rukai,
09:28 Stoniškiai,
09:35 Usėnai,
09:47 Juknaičiai,
10:05 Šilutės autobusų stotis,
10:23 Saugos,
10:31 Vilkyčiai,
10:38 Priekulė,
10:59 Mokyklos,
11:05 Klaipėdos autobusų stotis,