17:40 - Kauno autobusų stotis
18:12 - Išlaužas
18:30 - Prienų autobusų stotis
18:45 - Balbieriškis
19:10 - Alytaus autobusų stotis
16:30 - Kauno autobusų stotis
17:30 - Alytaus autobusų stotis
18:20 - Kauno autobusų stotis
19:20 - Alytaus autobusų stotis
18:10 - Kauno autobusų stotis
18:35 - Išlaužas
18:50 - Prienų autobusų stotis
19:05 - Balbieriškis
19:20 - Alytaus autobusų stotis
20:20 - Kauno autobusų stotis
20:45 - Išlaužas
21:00 - Prienų autobusų stotis
21:13 - Balbieriškis
21:30 - Alytaus autobusų stotis
07:30 - Kauno autobusų stotis
07:50 - Biblioteka
07:56 - Ilgakiemis
08:00 - Linksmakalnis
08:03 - Išlaužas
08:08 - Pakumprys
08:10 - Pabališkiai
08:12 - Strielčiai
08:20 - Prienų autobusų stotis
08:27 - Aukščiausia eglė
08:30 - Valatkai
08:33 - Žydaviškis
08:36 - Balbieriškis
08:40 - Kižiai
08:43 - Kelmanonys
08:46 - Sabališkės
08:49 - Raudonikiai
08:51 - Rutka
09:00 - Alytaus autobusų stotis
11:30 - Kauno autobusų stotis
11:50 - Biblioteka
11:56 - Ilgakiemis
12:00 - Linksmakalnis
12:03 - Išlaužas
12:08 - Pakumprys
12:10 - Pabališkiai
12:12 - Strielčiai
12:20 - Prienų autobusų stotis
12:27 - Aukščiausia eglė
12:30 - Valatkai
12:33 - Žydaviškis
12:36 - Balbieriškis
12:40 - Kižiai
12:43 - Kelmanonys
12:46 - Sabališkės
12:49 - Raudonikiai
12:51 - Rutka
13:00 - Alytaus autobusų stotis
16:10 - Kauno autobusų stotis
16:30 - Biblioteka
16:36 - Ilgakiemis
16:40 - Linksmakalnis
16:43 - Išlaužas
16:48 - Pakumprys
16:50 - Pabališkiai
16:52 - Strielčiai
17:00 - Prienų autobusų stotis
17:07 - Aukščiausia eglė
17:10 - Valatkai
17:13 - Žydaviškis
17:16 - Balbieriškis
17:20 - Kižiai
17:23 - Kelmanonys
17:26 - Sabališkės
17:29 - Raudonikiai
17:31 - Rutka
17:40 - Alytaus autobusų stotis
12:15 - Kauno autobusų stotis
12:45 - Išlaužas
13:05 - Prienų autobusų stotis
13:21 - Balbieriškis
13:40 - Alytaus autobusų stotis
13:10 - Kauno autobusų stotis
13:30 - Biblioteka
13:35 - Ilgakiemis
13:40 - Linksmakalnis
13:43 - Išlaužas
13:48 - Pakumprys
13:51 - Pabališkiai
13:54 - Strielčiai
14:05 - Prienų autobusų stotis
14:12 - Aukščiausia eglė
14:15 - Valatkai
14:18 - Žydaviškis
14:21 - Balbieriškis
14:25 - Kižiai
14:28 - Kelmanonys
14:31 - Sabališkės
14:34 - Raudonikiai
14:36 - Rutka
14:50 - Alytaus autobusų stotis
10:20 - Kauno autobusų stotis
11:30 - Alytaus autobusų stotis
11:10 - Kauno autobusų stotis
12:20 - Alytaus autobusų stotis
14:05 - Kauno autobusų stotis
15:20 - Alytaus autobusų stotis
09:50 - Kauno autobusų stotis
11:05 - Alytaus autobusų stotis
12:50 - Kauno autobusų stotis
13:17 - Išlaužas
13:35 - Prienų autobusų stotis
13:50 - Balbieriškis
13:51 - Balbieriškis
13:59 - Sabališkės
14:20 - Alytaus autobusų stotis
13:50 - Kauno autobusų stotis
14:07 - Jonučiai
14:10 - Biblioteka
14:15 - Ilgakiemis
14:20 - Linksmakalnis
14:23 - Išlaužas
14:28 - Pakumprys
14:31 - Pabališkiai
14:34 - Strielčiai
14:45 - Prienų autobusų stotis
14:55 - Birštonas
15:02 - Geležūnai
15:05 - Jundeliškės
15:09 - Verbyliškės
15:15 - Jieznas
15:20 - Vežionys
15:26 - Punios kryžk., Alytaus r.
15:33 - Norgeliškės
15:41 - Pirmojo Alytaus aikštė
15:43 - Vilniaus g.
15:50 - Alytaus autobusų stotis
18:55 - Kauno autobusų stotis
19:20 - Išlaužas
19:35 - Prienų autobusų stotis
19:50 - Balbieriškis
20:05 - Alytaus autobusų stotis
17:20 - Kauno autobusų stotis
18:20 - Alytaus autobusų stotis
19:45 - Kauno autobusų stotis
20:55 - Alytaus autobusų stotis
19:45 - Kauno autobusų stotis
20:55 - Alytaus autobusų stotis
11:55 - Kauno autobusų stotis
12:11 - Biblioteka
12:16 - Ilgakiemis
12:20 - Linksmakalnis
12:22 - Išlaužas
12:26 - Pakumprys
12:28 - Pabališkiai
12:30 - Strielčiai
12:40 - Prienų autobusų stotis
12:46 - Aukščiausia eglė
12:49 - Valatkai
12:52 - Žydaviškis
12:55 - Balbieriškis
13:00 - Kižiai
13:04 - Kelmanonys
13:06 - Sabališkės
13:08 - Raudonikiai
13:10 - Rutka
13:20 - Alytaus autobusų stotis
10:50 - Kauno autobusų stotis
11:10 - Biblioteka
11:16 - Ilgakiemis
11:20 - Linksmakalnis
11:23 - Išlaužas
11:28 - Pakumprys
11:31 - Pabališkiai
11:34 - Strielčiai
11:45 - Prienų autobusų stotis
11:52 - Aukščiausia eglė
11:55 - Valatkai
11:58 - Žydaviškis
12:01 - Balbieriškis
12:05 - Kižiai
12:08 - Kelmanonys
12:11 - Sabališkės
12:14 - Raudonikiai
12:16 - Rutka
12:30 - Alytaus autobusų stotis
15:15 - Kauno autobusų stotis
15:35 - Biblioteka
15:41 - Ilgakiemis
15:45 - Linksmakalnis
15:48 - Išlaužas
15:53 - Pakumprys
15:56 - Pabališkiai
15:59 - Strielčiai
16:10 - Prienų autobusų stotis
16:17 - Aukščiausia eglė
16:20 - Valatkai
16:23 - Žydaviškis
16:26 - Balbieriškis
16:30 - Kižiai
16:33 - Kelmanonys
16:36 - Sabališkės
16:39 - Raudonikiai
16:41 - Rutka
16:55 - Alytaus autobusų stotis
14:40 - Kauno autobusų stotis
15:05 - Biblioteka
15:10 - Ilgakiemis
15:13 - Linksmakalnis
15:15 - Išlaužas
15:20 - Pakumprys
15:22 - Pabališkiai
15:24 - Strielčiai
15:35 - Prienų autobusų stotis
15:39 - Aukščiausia eglė
15:42 - Valatkai
15:45 - Žydaviškis
15:48 - Balbieriškis
15:52 - Kižiai
15:56 - Kelmanonys
15:58 - Sabališkės
16:01 - Raudonikiai
16:04 - Rutka
16:15 - Alytaus autobusų stotis
15:45 - Kauno autobusų stotis
16:10 - Biblioteka
16:15 - Ilgakiemis
16:18 - Linksmakalnis
16:20 - Išlaužas
16:25 - Pakumprys
16:27 - Pabališkiai
16:29 - Strielčiai
16:40 - Prienų autobusų stotis
16:44 - Aukščiausia eglė
16:47 - Valatkai
16:50 - Žydaviškis
16:53 - Balbieriškis
16:57 - Kižiai
17:01 - Kelmanonys
17:03 - Sabališkės
17:06 - Raudonikiai
17:09 - Rutka
17:20 - Alytaus autobusų stotis