16:30 - Kalniečių poliklinika
16:37 - Utenos g.
17:00 - Kauno autobusų stotis
17:15 - Šilainių poliklinika
17:18 - Devintas fortas
17:32 - Babtai
17:38 - Cinkiškiai
17:48 - Lesčiai
17:55 - Ariogala
18:02 - Verėduva
18:10 - Girkalnis
18:25 - Raseinių autobusų stotis
18:35 - Sujainiai
18:40 - Viduklės girininkija
18:45 - Virgainiai
18:50 - Nemakščiai
19:00 - Kryžkalnio autobusų stotis
19:03 - Vaidatoniai
19:06 - Košiai
19:09 - Tujainiai
19:12 - Gineikiai
19:16 - Kaltinėnai
19:21 - Ąžuolija
19:28 - Laukuva
19:40 - Labardžiai
19:50 - Rietavas
20:02 - Stalgėnai
20:15 - Plungės autobusų stotis
17:42 - Kalniečių poliklinika
17:48 - Utenos g.
18:05 - Kauno autobusų stotis
18:21 - Šilainių poliklinika
19:40 - Kryžkalnio autobusų stotis
20:20 - Rietavas
20:40 - Plungės autobusų stotis
07:30 - Kalniečių poliklinika
07:35 - Utenos g.
07:50 - Kauno autobusų stotis
08:06 - Šilainių poliklinika
08:09 - Devintas fortas
09:10 - Raseinių autobusų stotis
09:24 - Katauskiai
09:32 - Šiluva
09:43 - Tytuvėnai
10:10 - Kelmės autobusų stotis
10:21 - Pakėvis
10:25 - Vaiguva
10:31 - Junkilai
10:38 - Užventis
10:45 - Minupiai
10:50 - Gaulėnai
10:57 - Luokė
11:06 - Patumšaliai
11:15 - Viešvėnai
11:21 - Rainiai
11:35 - Telšių autobusų stotis
11:55 - Staneliai
12:10 - Plungės autobusų stotis