12:45 - Kalniečių poliklinika
13:05 - Kauno oro uostas
13:22 - Centras
13:28 - Jonavos autobusų stotis
13:33 - Jadvygava
13:38 - Markutiškiai
13:40 - Ilgabradai
13:46 - Aklasis ežeras
13:48 - Pageležiai
13:52 - Bernotiškiai
13:57 - Dainavos kryžkelė
14:00 - Laibiškiai
14:04 - Senas paštas
14:07 - Basanavičiaus
14:15 - Ukmergės autobusų stotis
14:20 - Mūšia
14:22 - Vidiškiai
14:24 - Šventupė
14:26 - Radiškio kryžkelė
14:28 - Žemieji Svirnai
14:33 - Svirnai II
14:35 - Staskūniškis
14:39 - Kavarskas
14:41 - Bebrūnai
15:09 - Kalniečių poliklinika
15:23 - Kauno oro uostas
15:41 - Centras
15:45 - Jonavos autobusų stotis
15:51 - Jadvygava
15:56 - Markutiškiai
15:59 - Ilgabradai
16:02 - Aklasis ežeras
16:05 - Pageležiai
16:10 - Bernotiškiai
16:15 - Dainavos kryžkelė
16:17 - Laibiškiai
16:24 - Kauno
16:35 - Ukmergės autobusų stotis
16:40 - Mūšia
16:43 - Vidiškiai
16:46 - Šventupė
16:50 - Žemieji Svirnai
16:54 - Svirnai II
16:57 - Staskūniškis
17:00 - Kavarskas
17:03 - Bebrūnai