06:30 Kaišiadorių autobusų stotis,
06:31 Prekybos centras,
06:32 Teismo rūmai,
06:33 Centras,
06:42 Miežonys,
06:44 Miežonys I,
06:46 Vilionys,
06:52 Šukiškės,
06:56 Beištrakiai,
06:58 Beištrakio k.,
07:00 PAŠULIAI,
07:03 Kieliškės,
07:06 Livintai,
16:05 Kaišiadorių autobusų stotis,
16:06 Prekybos centras,
16:07 Teismo rūmai,
16:08 Centras,
16:17 Miežonys,
16:19 Miežonys I,
16:21 Vilionys,
16:27 Šukiškės,
16:31 Beištrakiai,
16:33 Beištrakio k.,
16:35 PAŠULIAI,
16:38 Kieliškės,
16:41 Livintai,