11:10 Kaišiadorių autobusų stotis,
11:11 Prekybos centras,
11:13 Teismo rūmai,
11:15 Centras,
11:19 Gudiena c.,
11:20 Palomenės g.,
11:21 Gudiena,
11:24 Vilkiškės I,
11:26 Vilkiškės II,
11:28 Smilgiai,
11:30 Palomenė I,
11:33 Palomenė II,
11:37 Svirplionys,
11:39 Neprėkšta,
11:52 Bučionys,
11:55 Putriškės,
11:59 Zūbiškės,
12:03 Putriškės,
12:06 Bučionys,
12:09 Gegužinė,
12:12 Senoji Gegužinė,
15:00 Kaišiadorių autobusų stotis,
15:01 Prekybos centras,
15:02 Teismo rūmai,
15:03 Centras,
15:07 Gudiena c.,
15:08 Palomenės g.,
15:09 Gudiena,
15:11 Vilkiškės I,
15:13 Vilkiškės II,
15:15 Smilgiai,
15:17 Palomenė I,
15:20 Palomenė II,
15:26 Svirplionys,
15:28 Neprėkšta,
15:43 Bučionys,
15:47 Putriškės,
15:51 Zūbiškės,
15:55 Putriškės,
15:58 Bučionys,
16:01 Gegužinė,
16:05 Senoji Gegužinė,