06:45 - Jurbarko autobusų stotis
06:55 - Greičių linija
06:59 - Smalininkai
07:01 - Pašventys
07:19 - Eičiai
07:22 - Eičiai
07:24 - Buveiniai
07:29 - Sakalinė
07:31 - Zaltriškiai
07:34 - Baltrušaičiai
07:37 - Stragutė
07:41 - „Senukų“ PC st.
07:43 - Gedimino st.
07:45 - Tauragė
15:00 - Jurbarko autobusų stotis
15:10 - Greičių linija
15:14 - Smalininkai
15:16 - Pašventys
15:30 - Eičiai
15:32 - Buveiniai
15:35 - Sakalinė
15:39 - Zaltriškiai
15:42 - Baltrušaičiai
15:44 - Stragutė
15:47 - „Senukų“ PC st.
15:48 - Gedimino st.
15:50 - Tauragė