17:20 Joniškio autobusų stotis,
17:24 Ligoninė,
17:26 Miškų urėdija,
17:29 Kepaliai,
17:32 Mėdginai,
17:34 Kivyliai,
17:37 Rimdžiūnai,
17:40 Peluodžiai,
17:43 Gaubiai,
17:46 Pašvitinys,
17:49 Pelaniškiai,
17:55 Rimkūnai,
17:57 Gaižūnai,
18:00 Mikalojūnai,
18:04 Girininkija,
18:06 Gimnazija,
18:09 Linkuva,
18:13 Mūša,
18:18 Petrašiūnai,
18:23 Akmenėliai,
18:25 Pakruojis,
18:27 Pakruojo g-vė,
18:28 Stadionas,
18:30 Pakruojo autobusų stotis,