11:01 - Jauniškė
11:13 - Kryžkalnio autobusų stotis
16:36 - Jauniškė
16:48 - Kryžkalnio autobusų stotis
20:01 - Jauniškė
20:13 - Kryžkalnio autobusų stotis
14:55 - Jauniškė
14:57 - Rezgaliai
15:00 - Tysaičiai
15:02 - Centras
15:04 - // Brigada
15:08 - Adomaičiai
15:10 - Budraičiai
15:12 - Pamergių st.
15:17 - Žirnainiai
15:20 - Gudeliai
15:27 - Stulgių m.
15:28 - Posūkis į Stulgius
15:30 - Senasis kelias
15:32 - Kryžkalnio autobusų stotis