07:17 - Jauniškė
07:21 - Pakražančio k.
07:25 - Pluskiai
07:27 - Paprūdžiai
07:40 - Kelmės autobusų stotis
07:45 - Posūkis į Kelmę
07:48 - Mateikiai
07:50 - Kryžbarkas
07:52 - Suvartuva
07:54 - Šilo Pavėžupis
07:59 - Kunigiškė
08:01 - Bijotė
12:02 - Jauniškė
12:08 - Pakražančio k.
12:12 - Pluskiai
12:15 - Paprūdžiai
12:30 - Kelmės autobusų stotis
12:36 - Posūkis į Kelmę
12:40 - Mateikiai
12:42 - Kryžbarkas
12:44 - Suvartuva
12:46 - Šilo Pavėžupis
12:50 - Kunigiškė
12:52 - Bijotė
16:17 - Jauniškė
16:23 - Pakražančio k.
16:27 - Pluskiai
16:30 - Paprūdžiai
16:45 - Kelmės autobusų stotis
16:49 - Posūkis į Kelmę
16:52 - Mateikiai
16:54 - Kryžbarkas
16:56 - Suvartuva
16:58 - Šilo Pavėžupis
17:02 - Kunigiškė
17:04 - Bijotė