13:55 - J. Baltrušaičiio
16:15 - Radviliškio autobusų stotis
16:29 - Vilkaviškio g.
16:31 - Geriatrijos centras
16:40 - Šiaulių autobusų stotis
16:43 - Turgus
17:20 - Papilė
17:37 - Venta
17:47 - Viekšnių paviljonas
11:25 - J. Baltrušaičiio
12:20 - Ukmergės autobusų stotis
13:08 - Autobusų parkas
13:20 - Panevėžio autobusų stotis
13:25 - F. Vaitkaus
14:01 - Šeduva
14:20 - Radviliškio autobusų stotis
14:38 - Vilkaviškio g.
14:40 - Geriatrijos centras
14:55 - Šiaulių autobusų stotis
14:58 - Turgus
15:25 - Kuršėnų autobusų stotis
15:45 - Papilė
15:53 - Venta
16:03 - Viekšnių paviljonas
06:46 - J. Baltrušaičiio
08:13 - Autobusų parkas
08:20 - Panevėžio autobusų stotis
08:25 - F. Vaitkaus
09:20 - Radviliškio autobusų stotis
09:38 - Vilkaviškio g.
09:40 - Geriatrijos centras
09:55 - Šiaulių autobusų stotis
09:58 - Turgus
10:35 - Papilė
10:43 - Venta
10:53 - Viekšnių paviljonas