14:23 - Išlaužas
14:28 - Pakumprys
14:31 - Pabališkiai
14:34 - Strielčiai
14:45 - Prienų autobusų stotis
14:55 - Birštonas
15:02 - Geležūnai
15:05 - Jundeliškės
15:09 - Verbyliškės
15:15 - Jieznas
19:00 - Išlaužas
19:20 - Prienų autobusų stotis
19:30 - Birštonas
19:44 - Jieznas