Ilgoji lova-Žeimiai
Autobusų tvarkaraštis: Pakruojis-Stačiūnai-Degučiai-Šiauliai
S
17:50 -
Ilgoji lova
17:54 -
Lintkūnai
18:00 -
Žeimiai
Autobusų tvarkaraštis: Pakruojis-Šiauliai per Stačiūnus