12:25 - Ilgininkai
12:28 - Meškasalis
12:36 - Daugų g.
12:40 - Miesto sodas
13:00 - Alytaus autobusų stotis
13:20 - Balbieriškis
13:40 - Prienų autobusų stotis
13:53 - Išlaužas
14:18 - Europos pr.
13:04 - Ilgininkai
13:07 - Meškasalis
13:21 - Daugų g.
13:26 - Miesto sodas
13:45 - Alytaus autobusų stotis
14:15 - Prienų autobusų stotis
14:52 - Europos pr.
15:00 - Ilgininkai
15:03 - Meškasalis
15:11 - Daugų g.
15:16 - Miesto sodas
15:30 - Alytaus autobusų stotis
16:22 - Europos pr.
09:15 - Ilgininkai
09:18 - Meškasalis
09:30 - Daugų g.
09:33 - Miesto sodas
09:45 - Alytaus autobusų stotis
09:56 - Sabališkės
10:04 - Balbieriškis
10:05 - Balbieriškis
10:25 - Prienų autobusų stotis
10:38 - Išlaužas
10:56 - Europos pr.
17:50 - Ilgininkai
17:53 - Meškasalis
18:08 - Daugų g.
18:11 - Miesto sodas
18:25 - Alytaus autobusų stotis
18:32 - Raudonikiai
18:34 - Sabališkės
18:45 - Balbieriškis
19:05 - Prienų autobusų stotis
19:18 - Išlaužas
19:38 - Europos pr.
18:50 - Ilgininkai
18:53 - Meškasalis
19:08 - Daugų g.
19:11 - Miesto sodas
19:25 - Alytaus autobusų stotis
19:32 - Raudonikiai
19:34 - Sabališkės
19:45 - Balbieriškis
20:05 - Prienų autobusų stotis
20:18 - Išlaužas
20:38 - Europos pr.
05:55 - Ilgininkai
05:58 - Meškasalis
06:09 - Daugų g.
06:12 - Miesto sodas
06:25 - Alytaus autobusų stotis
07:23 - Europos pr.
07:25 - Ilgininkai
07:30 - Meškasalis
07:46 - Daugų g.
07:49 - Miesto sodas
08:05 - Alytaus autobusų stotis
08:58 - Europos pr.
09:53 - Ilgininkai
09:56 - Meškasalis
10:00 - Butrimiškiai
10:06 - Skirnuva
10:09 - Daugų g.
10:12 - Miesto sodas
10:30 - Alytaus autobusų stotis
10:34 - Rutka
10:36 - Raudonikiai
10:39 - Sabališkės
10:42 - Kelmanonys
10:45 - Kižiai
10:49 - Balbieriškis
10:52 - Žydaviškis
10:55 - Valatkai
10:58 - Aukščiausia eglė
11:10 - Prienų autobusų stotis
11:16 - Strielčiai
11:19 - Pabališkiai
11:22 - Pakumprys
11:27 - Išlaužas
11:30 - Linksmakalnis
11:34 - Ilgakiemis
11:40 - Garliava
11:50 - Europos pr.