11:20 Ignalinos autobusų stotis,
11:29 Vidiškės,
11:34 Maksimonys,
11:39 N.Daugėliškio g-ja,
11:42 N.Daugėliškis,
11:47 Kampelis,
11:50 Taujūnai,
11:54 Ožionių kryžk.,
11:56 Janionys,
12:00 Padysnys,
12:03 Pamūnė,
12:08 Mažėnai,
12:12 Gervelės,
12:17 Medeišiai,
12:24 Čižiūnai,
12:27 Verginiai,
12:36 Rimšė,
14:20 Ignalinos autobusų stotis,
14:28 Vidiškės,
14:32 Maksimonys,
14:36 N.Daugėliškio g-ja,
14:39 N.Daugėliškis,
14:42 Kampelis,
14:44 Taujūnai,
14:47 Ožionių kryžk.,
14:49 Janionys,
14:52 Padysnys,
14:54 Pamūnė,
14:57 Mažėnai,
15:00 Gervelės,
15:03 Medeišiai,
15:07 Čižiūnai,
15:10 Verginiai,
15:14 Rimšė,