07:30 Ignalinos autobusų stotis,
07:34 Bėčiūnai 1,
07:36 Bėčiūnai,
07:38 Zuikos 1,
07:40 Zuikos,
07:42 Panyžiškė,
07:44 Ceikinėliai,
07:46 Sauliai,
07:49 Ceikiniai,
07:52 Zatišius,
07:55 Budriškė,
07:57 N.Rubelninkai,
07:59 Krikonys I,
08:01 Krikonys II,
08:05 Mielagėnai,
08:09 Paliesiaus dvaras,
08:14 Motiejiškė,
08:18 Gilūtos,
10:00 Ignalinos autobusų stotis,
10:04 Bėčiūnai 1,
10:05 Bėčiūnai,
10:07 Zuikos 1,
10:08 Zuikos,
10:10 Panyžiškė,
10:12 Ceikinėliai,
10:14 Sauliai,
10:17 Ceikiniai,
10:20 Zatišius,
10:22 Budriškė,
10:24 N.Rubelninkai,
10:26 Krikonys I,
10:27 Krikonys II,
10:31 Mielagėnai,
10:34 Paliesiaus dvaras,
10:38 Motiejiškė,
10:42 Gilūtos,