12:18 - Grigiškės
12:34 - Vievis
12:42 - Elektrėnai
12:53 - Žiežmariai
13:00 - Antakalnis
13:22 - Kalniečių poliklinika
13:28 - Utenos g.
13:55 - Kauno autobusų stotis
14:14 - Raudondvaris
14:32 - Vilkija
14:42 - Seredžius
14:49 - Veliuona
14:53 - Graužėnai