09:15 - Gordai
09:18 - Šilo Pavėžupis
09:20 - Noreišiai
09:23 - Grimziai
09:26 - Elvyrava
09:29 - Kukečiai
09:30 - Paverpenis
09:32 - Gyvenvietė
09:34 - Paštas
09:35 - Kelmės autobusų stotis
12:40 - Gordai
12:43 - Šilo Pavėžupis
12:45 - Noreišiai
12:48 - Grimziai
12:51 - Elvyrava
12:54 - Kukečiai
12:55 - Paverpenis
12:57 - Gyvenvietė
12:59 - Paštas
13:00 - Kelmės autobusų stotis
16:29 - Gordai
16:32 - Šilo Pavėžupis
16:35 - Noreišiai
16:37 - Grimziai
16:40 - Elvyrava
16:43 - Kukečiai
16:48 - Paverpenis
16:50 - Gyvenvietė
16:53 - Paštas
16:55 - Kelmės autobusų stotis
18:07 - Gordai
18:10 - Šilo Pavėžupis
18:13 - Noreišiai
18:16 - Grimziai
18:19 - Elvyrava
18:22 - Kukečiai
18:24 - Paverpenis
18:26 - Gyvenvietė
18:28 - Paštas
18:30 - Kelmės autobusų stotis
20:07 - Gordai
20:10 - Šilo Pavėžupis
20:13 - Noreišiai
20:16 - Grimziai
20:19 - Elvyrava
20:22 - Kukečiai
20:24 - Paverpenis
20:26 - Gyvenvietė
20:28 - Paštas
20:30 - Kelmės autobusų stotis
07:20 - Gordai
07:25 - Šilo Pavėžupis
07:30 - Lupikai
07:34 - Noreišiai
07:37 - Grimziai
07:40 - Elvyrava
07:43 - Kukečiai
07:44 - Paverpenis
07:45 - Gyvenvietė
07:48 - Paštas
07:50 - Kelmės autobusų stotis
15:30 - Gordai
15:35 - Šilo Pavėžupis
15:40 - Lupikai
15:44 - Noreišiai
15:47 - Grimziai
15:50 - Elvyrava
15:53 - Kukečiai
15:55 - Paverpenis
15:57 - Gyvenvietė
16:00 - Paštas
16:05 - Kelmės autobusų stotis